Łódź QX650

Łódź motorowa QX650 to idealny wybór dla amatorów relaksu na wodzie, dłuższych wycieczek, a także wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi. Idealna na wody śródlądowe, a także na morskie wody przybrzeżne. Posiada komfort, który dają o wiele większe i droższe łodzie. Została zaprojektowana po licznych konsultacjach z naszymi klientami, tak aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Łódź jest bardzo komfortowa, funkcjonalna oraz przestronna. Na swoim pokładzie jest w stanie pomieścić 8-osobową załogę.

Łódź wyróżnia się na tle innych łodzi w tym przedziale długości kadłuba, ponieważ posiada obszerną kabinę, w której jest miejsce do spania o długości 2 metrów dla 4 osób. Ponadto znajdziemy również aneks kuchenny z lodówką, zlewem oraz niewielką kuchenką.
Oddzielna toaleta jest na tyle funkcjonalna, że jest z niej w stanie komfortowo korzystać osoba do 2 metrów wysokości. Wyposażona również w umywalkę i praktyczną szafkę.

Dzięki konstrukcji kadłuba łódź jest bardzo stabilna, a manewrowanie jest nadzwyczaj proste, nawet w przypadku trudnych warunków morskich. Wyposażając ten model łodzi w silnik 200KM zyskujemy gwarację zabawy i niezapomnianych emocji.

dane techniczne QX650

Długość: 625 cm

Szerokość: 250 cm

Waga: 1250 kg

Załoga: 8 osób

Maksymalna moc silnika: 200 KM

wyposażenie standardowe QX650

KOLOR:

BIAŁY

OWIEWKA:

TAK

KOMORA KOTWICZNA:

TAK

KNAGI:

TAK

RELINGI BOCZNE:

TAK

ODPŁYWY WODY:

TAK

ŁAWKA STERNIKA:

NIE

FOTEL STERNIKA:

TAK

DRABINKA:

TAK

TAPICERKI:

TAK

wyposażenie dodatkowe

galeria zdjęć

chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń i porozmawiaj:
+48 603 197 177
+48 881 944 518